Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

II liga koszykówki

Content

Opis: 

W ramach rozgrywek koszykarskiej II ligi drużyna Tura Basketu Bielsk Podlaski podejmie Łódzki Klub Sportowy. Początek meczu w sobotę 2 listopada 2019 roku o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej numer 3 przy ul. Poniatowskiego 9. Wstęp wolny.

Data wydarzenia: 
02.11.2019 17:50 to 18:30
Miejsce wydarzenia: 

Szkoła Podstawowa numer 3, ul. Poniatowskiego 9 (wejście od ulicy Kopernika)

Organizator: 
KKS Tur Basket

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

December 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 December 2019 (Sunday)
Events of the day 2 December 2019 (Monday)
3
Events of the day 4 December 2019 (Wednesday)
Events of the day 5 December 2019 (Thursday)
Events of the day 6 December 2019 (Friday)
  • Event of the day 6 December 2019 (Friday): Gala sportu
Events of the day 7 December 2019 (Saturday)
Events of the day 8 December 2019 (Sunday)
Events of the day 9 December 2019 (Monday)
Events of the day 10 December 2019 (Tuesday)
11
12
13
Events of the day 14 December 2019 (Saturday)
Events of the day 15 December 2019 (Sunday)
16
17
18
19
20
Events of the day 21 December 2019 (Saturday)
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Video

More videos
Bielsk piaskiem malowany
Prezentacja artystyczna pt. „Bielsk piaskiem malowany” w wykonaniu Tetiany Halicyny, pochodzącej z Ukrainy mistrzyni sztuki animacji piaskowej i malowania światłem. Wydarzenie miało miejsce podczas...
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię