Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Wystawa w ODK-u

Content

Opis: 

Grupa artystyczna "Wspólna Pasja" zaprasza na wystawę prac plenerowych, która odbędzie się w piątek 8 listopada 2019 r. o godz. 18.00 w Osiedlowym Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. 11 Listopada 10 w Bielsku Podlaskim. Wstęp wolny.

Plakat z treścią zajawki

Data wydarzenia: 
08.11.2019 18:00
Miejsce wydarzenia: 

ODK SM, ul. 11 Listopada 10

Organizator: 
GA Wspólna Pasja

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

December 2019

M T W T F S S
Events of the day 1 December 2019 (Sunday)
Events of the day 2 December 2019 (Monday)
3
Events of the day 4 December 2019 (Wednesday)
Events of the day 5 December 2019 (Thursday)
Events of the day 6 December 2019 (Friday)
  • Event of the day 6 December 2019 (Friday): Gala sportu
Events of the day 7 December 2019 (Saturday)
Events of the day 8 December 2019 (Sunday)
Events of the day 9 December 2019 (Monday)
Events of the day 10 December 2019 (Tuesday)
11
12
13
Events of the day 14 December 2019 (Saturday)
Events of the day 15 December 2019 (Sunday)
16
17
18
19
20
Events of the day 21 December 2019 (Saturday)
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Video

More videos
Bielsk piaskiem malowany
Prezentacja artystyczna pt. „Bielsk piaskiem malowany” w wykonaniu Tetiany Halicyny, pochodzącej z Ukrainy mistrzyni sztuki animacji piaskowej i malowania światłem. Wydarzenie miało miejsce podczas...
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię