Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Content

Monday, 02.11.2020

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

February 2021

M T W T F S S
1
2
3
4
5
6
7
8
Events of the day 9 February 2021 (Tuesday)
10
11
12
Events of the day 13 February 2021 (Saturday)
Events of the day 14 February 2021 (Sunday)
Events of the day 15 February 2021 (Monday)
16
17
Events of the day 18 February 2021 (Thursday)
19
Events of the day 20 February 2021 (Saturday)
Events of the day 21 February 2021 (Sunday)
22
23
24
25
26
Events of the day 27 February 2021 (Saturday)
Events of the day 28 February 2021 (Sunday)

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię