Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Turniej o Puchar Tymbarku

Content

Opis: 

W poniedziałek 21 października 2019 roku na obiekcie stadionu miejskiego w Bielsku Podlaskim zostanie rozegrany powiatowy finał XX edycji dziecięcego turnieju piłkarskiego "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku".

W finale turnieju powiatu bielskiego potwierdziły udział 23 zespoły w trzech kategoriach wiekowych.

Start rozgrywek od godziny 10.00 na stadion miejskim w Bielsku Podlaskim.

Data wydarzenia: 
21.10.2019 10:00
Miejsce wydarzenia: 

Stadion miejski, ul. Elizy Orzeszkowej 19

Organizator: 
MOSiR Bielsk Podlaski, PZPN

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

August 2020

M T W T F S S
Events of the day 1 August 2020 (Saturday)
Events of the day 2 August 2020 (Sunday)
3
4
5
Events of the day 6 August 2020 (Thursday)
  • Event of the day 6 August 2020 (Thursday): Cyrk
Events of the day 7 August 2020 (Friday)
  • Event of the day 7 August 2020 (Friday): Cyrk
Events of the day 8 August 2020 (Saturday)
Events of the day 9 August 2020 (Sunday)
10
11
12
13
14
Events of the day 15 August 2020 (Saturday)
16
17
18
19
Events of the day 20 August 2020 (Thursday)
21
Events of the day 22 August 2020 (Saturday)
23
24
25
26
27
28
Events of the day 29 August 2020 (Saturday)
30
31

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię