Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Europejskie Dni Dziedzictwa 2020

Content

Opis: 
 
Muzeum w Bielsku Podlaskim zaprasza na Europejskie Dni Dziedzictwa.
 
W ramach wydarzenia będzie można bezpłatnie obejrzeć najnowszą wystawę „W Polskę idziemy... Bielsk Podlaski w dwudziestoleciu międzywojennym".

„W Polskę idziemy… Bielsk Podlaski w dwudziestoleciu międzywojennym” to opowieść o wielokulturowym mieście, jego mieszkańcach i panujących wśród nich nastrojach. To spacer po mieście, które znalazło się w nowej rzeczywistości i opowieść o ludziach, którzy na fali entuzjazmu organizowali polskie instytucje, spółdzielczość i szkolnictwo jeszcze przed włączeniem tego terytorium do Rzeczypospolitej.

 
Zachęcamy do zwiedzania wystawy z czytnikiem kodów QR zainstalowanym na smartfonie, dzięki którym będzie można odsłuchać/odczytać liczne wspomnienia, przejrzeć prasę lokalną z międzywojnia, zobaczyć rękopisy, rzuty, fotografie i plany.
Data wydarzenia: 
13.09.2020 10:00 to 17:00

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

October 2020

M T W T F S S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events of the day 10 October 2020 (Saturday)
11
12
13
14
15
Events of the day 16 October 2020 (Friday)
17
Events of the day 18 October 2020 (Sunday)
Events of the day 19 October 2020 (Monday)
Events of the day 20 October 2020 (Tuesday)
Events of the day 21 October 2020 (Wednesday)
Events of the day 22 October 2020 (Thursday)
23
Events of the day 24 October 2020 (Saturday)
Events of the day 25 October 2020 (Sunday)
26
27
Events of the day 28 October 2020 (Wednesday)
Events of the day 29 October 2020 (Thursday)
30
Events of the day 31 October 2020 (Saturday)

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię