Oficjalny serwis internetowy Miasta Bielsk Podlaski

Niesłyszący

Koncert muzyki cerkiewnej

Content

Opis: 

Koncert Zespołu Wokalnego Armonia z Białegostoku odbędzie się w naszym mieście w ramach Międzynarodowego Festiwalu "Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej". Rozpocznie się on we czwartek 17 września 2020 roku o godzinie 18.30 w cerkwi pod wezwaniem świętego Michała Archanioła w Bielsku Podlaskim przy ulicy Mickiewicza 36B.

kolorowy plakat z wizerunkiem chóru śpiewającego na tle kopuł i budynku hajnowskiej cerkwi, z treścią informacji o festiwalu oraz licznymi logotypami patronów i sponsorów

Data wydarzenia: 
17.09.2020 18:30
Miejsce wydarzenia: 

Cerkiew pod wezwaniem świętego Michała Archanioła w Bielsku Podlaskim, ulica Mickiewicza 36B

Organizator: 
Społeczny Komitet Organizacyjny, Stowarzyszenie "Miłośnicy Muzyki Cerkiewnej"

Sprawdź: Co? Gdzie? Kiedy?

October 2020

M T W T F S S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events of the day 10 October 2020 (Saturday)
11
12
13
14
15
Events of the day 16 October 2020 (Friday)
17
Events of the day 18 October 2020 (Sunday)
Events of the day 19 October 2020 (Monday)
Events of the day 20 October 2020 (Tuesday)
Events of the day 21 October 2020 (Wednesday)
Events of the day 22 October 2020 (Thursday)
23
Events of the day 24 October 2020 (Saturday)
Events of the day 25 October 2020 (Sunday)
26
27
Events of the day 28 October 2020 (Wednesday)
Events of the day 29 October 2020 (Thursday)
30
Events of the day 31 October 2020 (Saturday)

Video

More videos
Bielsk Podlaski - Podsumowanie roku 2019
Filmowe podsumowanie roku 2019 w Bielsku Podlaskim
Filmowe podsumowanie roku 2019 zaprezentowane podczas spotkania noworocznego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski Jarosława Borowskiego 16 stycznia 2020 r. Produkcja - TV Podlasie.
Zobacz film

Photo galleries

More photo galleries
Kwiecisty Bielsk Podlaski 2019
Zobacz galerię